سه‌شنبه 22 دی‌ماه سال 1388 ساعت 08:10 ق.ظ

اخبار

* تمدید تسهلات:

در راستای کمک به تولید کنندگان خسارت دیده بخش کشاورزی، بنک کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد باستناد مصوبه دولت محترم کلیه اقساط به سر رسید سال 1388، وام گیرندگان خسارت دیده خشکسالی را تا سقف یکصد میلیون ریال بمدت یکسال تمدید و سود و کارمزد تمدید یکساله را نیز دولت پرداخت کرد.

* جلسات ملاقات عمومی مدیر یانک کشاورزی استان بصورت روزانه برگزار می شود. به گزارش عمومی بانک کشاورزی استان در همه ایام هفته پذیرای ارباب رجوع بوده و در صورت هماهنگی از ساعت 17 تا 20 هر روز نیز جوابگوی ارباب رجوع می باشد.

* جلسات هسته وصول بانک بصورت مستمر در شعب استان با حضور همکاران شعبه برگزار می گردد.

* در راستای اطاعت از اوامر مقام معظم رهبری و نامگذاری سال 88 بنام سال اصلاح الگوی مصرف پیرو جلسات قبلی با حضور اعضای این کار گروه تشکیل و تصمیمات لازم جهت بهتر مصرف کردن و رعایت حداکثر صرفه جویی اتخاذ گردید.

* جلسات طرحهای مشکل دار در استان با حضور کار گروه اعتباری در دفتر مدیر استان برگزار می گردد.

مهندس خادم الحسینی مدیر ستادی بانک کشاورزی در استان در مصاحبه با واحدمرکزی  خبر صدا و سیما عنوان داشتند: تسهیلات کشاورزان خسارت دیده به سر رسید سال 1388 و تا سقف یکصد میلیون ریال بمدت یکسال تمدید و سود کارمزد تمدید یکساله را نیز دولت پرداخت خواهد کرد.

وی افزود با توجه به ضرورت ادامه ترزیق منابع برای توسعه بخش محوری کشاورزی کشاورزان و تولید کنندگانی که متمل خسارت نشده اند بهیچ وجه در انتظار تمدید نمانده و هرچه سریعتر نسبت به بازپرداخت بدهی های خود اقدام کنند تا روند سرمایه گذاری در استان متوقف نگردد.

اطعام هزار نفر از مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) توسط مدیریت شعب بانک در استان کهگیلویه و بویراحمد

در ماه مبارک رمضان یک هزار نفر از خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) در استان کهگیلویه و بویراحمد میهمان مدیرت شعب بانک کشاورزی در این استان بودند.

به گزارش روابط عمومی مدیرت شعب بانک در استان گهگیلویه و بویراحمد، در این مراسم افطاری که با مشارکت کمیته امداد امام خمینی و حضور استاندار و جمعی دیگر از مقامات محلی 16 شهریور ماه سال جاری در یاسوج برگزار شد، مسئولان این کمیته در استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن قدردانی از تلاش های کارکنان مدیریت بانک کشاورزی در زمینه اکرام ایتام و مددجویان، خواستار ترویج و استمرار این اقدامات در نظام بانکی شدند.

بر اساس این گزارش، علاوه بر اطعام این مددجویان، اقلام خوراکی مورد نیاز 200 خانواده در مناطق بهمئی و مارگون تهیه و توزیع شد.

*   جلسه ویدئو کنفرانس وصول مطالبات بانک در تاریخ 19/8/88 برگزار شد در این جلسه آقای نظری عضو هیئت مدیره و آقای ماهیکار عضو هیئت مدیره مطالبی را پیرامون تمدید تسهیلات ایراد نمودند. با برقرار شدن این ارتباط مستقیم دکتر شاهوردی و آقای کامران رؤسای ادارات وصول مطالبات و امور مالی به سؤالات همکاران رؤسای شعب پاسخ دادند.

جلسه کار گروه تجهیز منابع و میز امداد استان با حضور مدیر ستادی استان، کارشناس مسئول بازاریابی و خدمات کارت کارشناسی مسئول بازرسی و حسابرسی، بازرسی مدیریت، رؤسا و کارمنان شعب حوزه کهگیلویه در محل شعبه دهدشت در تاریخ 12/8/88 برگزار شد. در این جلسه پس از رهنمودهای مدیرت یانک در استان و بحث و تبادل نظر همکاران پیرامون تجهیز منابع، راهکارهای افزایش تجهیز منابع و تحقق برنامه ارائه گردید.

خادم الحسینی مدیر استان در این گردهمائی ضمن برشمردن خصوصیات کارمند خوب بانک به جایگاه برنامه ریزی و هدفمند حرکت کردن در امور پرداخته و ضرورت توام کردن تلاشها را با برنامه مدون مورد تاکید قرار داد.

 وی به رویداد مهم سیزده ابان و نقش امام خمینی در بیداری افکار عمومی و پیروزی انقلاب اشاره کرده و از همکاران خواست تا با شناخت بیشتر این یار سفرکرده خود را با ارمانها و اهداف این امام همام نزدیک کرده تا توفیقات بیشتری را در ابعاد مختلف زندگی بویژه بعد معنوی نصیب خود کنند.

مدیراستان در ادامه مطالب خود نقش و اهمیت بانک کشاورزی را در توسعه مهمترین بخش از اقتصاد استان موثر خوانده و خواستار تلاش بیشتر همکاران در شعب در تامین منابع از طرق مختلف علی الخصوص وصول مطالبات و تجهیز منابع شدند.

*همکارانی که مورد تقدیر قرار گرفته اند:

نام و نام خانوادگی همکار

سمت

نام تقدیر کننده

موضوع

سلیمان بهروزی

کارشناس مسئول آمار و برنامه ریزی

مدیر استان

پاسخگو بودن به شعب

فرود مقدم

رئیس شعبه سی سخت

فرماندار دنا

ارائه خدمات به مشتریان

اسلام مدبر پژاد

مسئول تجهیز منابع شعبه سی سخت

فرماندار دنا

ارائه خدمات به مشتریان

سید عبدالمناف موسوی

مسئول وصول شعبه سی سخت

فرماندار دنا

ارائه خدمات به مشتریان

الماس بهمنیار

متصدی امور بانکی شعبه سی سخت

فرماندار دنا

ارائه خدمات به مشتریان

احمد طریفیان

متصدی امور بانکی شعبه سی سخت

فرماندار دنا

ارائه خدمات به مشتریان

احمد رضایی

مسئول گروه مالی شعبه سی سخت

فرماندار دنا

ارائه خدمات به مشتریان

اسفندیار یار محمدی

کارشناس شعبه سی سخت

فرماندار دنا

ارائه خدمات به مشتریان

کرامت علی پور

مسئول گروه اعتبارات شعبه سی سخت

فرماندار دنا

ارائه خدمات به مشتریان

محمدجواد رازدشت

رئیس شعبه دهدشت

فرماندار کهگیلویه

همکاری با فرمانداری

غدیر خادم الحسینی

مدیر استان

ریاست کمیته امداد امام خمینی (ره) مارگون

اطعام تعدادی از افرا تحت پوشش

میرزاد شفیعی چنارستان

مسئول قسمت خدمات

ریاست کمیته امداد امام خمینی (ره) مارگون

اطعام تعدادی از افرا تحت پوشش

*قهرمانی فرزند همکاران:

 کسب عنوان قهرمانی آقای سامان ابراهیمی فرزند همکارمان آقای علی صالح ابراهیمی از شعبه بهمئی در مسابقات سی و سومین دوره مسابقات قهرمانی کشوری در رده سنی خردسالان کیوکوشین کاراته ماتسوئی که در تاریخ 1/8/88 در تهران سالن مجموعه فرهنگی ورزشی والفجر برگزار می گردد. در رشته کوتیه وزن 30 را تبریک عرض می نمائیم. توفیق روز افزام برای ایشان آرزومندیم. 

*جلسه اتاق فکر  مدیریت شعب بانک در استان کهگیلویه و بویراحمد در آذر ماه 1388 برگزار شد .

این جلسه رأس ساعت 10 صبح آغاز گردید .

ابتدا مهندس خادم الحسینی پیرامون رسالت و نقش بانک کشاورزی سخنانی ایراد نمودند .

سپس مهندس معماریان پیرامون دلایل عدم پیشرفت بانک با وجود سرمایه گذاری در بخش کشاورزی مطالبی عنوان کردند .

 بعد از آن دکتر زراعت کیش عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران تأثیر پیرامون بخش کشاورزی در اقتصاد کشور و هم چنین راهکارهای مناسب جهت رشد بهینه بخش کشاورزی مطالبی  را ارائه کردند .

و در پایان  ضمن بحث و تبادل نظرکارشناسان حاضر در جلسه جمع بندی مطالب عنوان شده انجام پذیرفت و جلسه رأس ساعت 13 با ذکر صلوات برمحمد و آل محمد خاتمه پذیرفت .

*جلسات ملاقات عمومی مدیر استان کهگیلویه و بویراحمد درتمام ایام هفته برگزار می گردد .

مراجعین و ارباب رجوع بانک کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد در تمام اوقات اداری همه روزه با مدیر شعب بانک در استان ملاقات حضوری دارند در این جلسات متقاضیان موضوع درخواست خود را عنوان نموده و مدیر استان ضمن بررسی درخواست نسبت به ارائه پاسخ مناسب و یا ارجاع و استعلام از شعبه مورد نظر توسط کارشناسان ذیربط مساعدت و اقدامات لازم را انجام خواهند داد . ضمناً علاوه بر وقت اداری معمولاً مدیریت استان ( از ساعت 17 الی 19 هر روز با برنامه ریزی قبلی پذیرای متقاضیان ملاقات حضوری می باشند .

*مراسم دعای زیارت عاشورا و سوگواری اباعبداله الحسین (ع) در مدیریت استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد .

در تاریخ 3/10/88 رأس ساعت 6:30 صبح در محل مدیریت کهگیلویه و بویراحمد مراسم زیارت عاشورا و سوگواری اباعبداله الحسین (ع) با حضور همکاران شعب و مدیریت برگزار شد . در این مراسم روحانی مداح اهل بیت  عصمت و طهارت حاج شجاع از مداحان اعزامی از مشهد به مدیحه سرایی پرداخت  مراسم رأس ساعت 7:30 صبح پایان یافت .

*دوره های آموزشی کارشناسان کشاورزی استان برگزار شد :

دوره های پرورش آبزیان و آبیاری تحت فشار با هدف ارتقاء سطح علمی کارشناسان کشاورزی استان با حضور اساتید مجرب دانشگاه یاسوج دکتر شفاهی پور و مهندس دانشی برگزار شد در این دوره ها که بسیار مثمر ثمر واقع شد کلیه کارشناسان کشاورزی شعب و مدیریت استان حضور داشتند در پایان دوره ها نیز آزمون علمی برگزار شد . 

،تمدید تسهیلات سال 88

ویدئو کنفرانس وصول مطالبات برگزار شد :

در این ارتباط مستقیم مدیریت با اداره مرکزی که دکتر طالبی و اعضای هیئت مدیره و مدیران امور حضور داشتند دکتر طالبی پیرامون تمدید تسهیلات ناشی از خشکسالی در سال 88 سخنانی را ایراد نمودند و همچنین مدیریت استان گزارش عملکرد خود را ارائه دادند .

*جلسه اتاق فکر  مدیریت شعب بانک در استان کهگیلویه و بویراحمد در تاریخ 29/9/88 برگزار شد .

این جلسه رأس ساعت 30: 16 مورخ 29/9/88 با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد آغاز شد  .

پیرامون نیروی انسانی و اهمیت آن بحث و تبادل نظر شد .

ابتدا مهندس خادم الحسینی پیرامون نقش مثبت نیروی انسانی در صورت همسوبودن با اهداف بانک  مطالبی  ایراد نمود و سهم نیروی انسانی در کسب  برتری در سازمان را از هر ابزار دیگری بیشتر دانست . ایشان عنوان نمود با توجه بیشتر به آموزش و پاسخ به نیازهای پرسنل توانسته ایم در پرسنل ایجاد انگیزه کنیم .

پس از آن کارشناسان مدیریت و شعبه حاضر در جلسه نظرات خود را بیان کردند که نتایج حاصله عبارتند از : چیدمان صحیح نیروی انسانی ،توجه ویژه به مسئولین باجه ها ،توجه به کار در گردش و جانشین پروری ، برگزاری کلاسهای توانمند سازی پرسنل ، مشارکت بیشتر کارکنان در تصمیم گیریها ، توجه بیشتر و ایجاد ساز و کار مناسب در جذب نیروهای جدید .

در این جلسه که با حضور آقای قاضی از اساتید دانشگاه صنعتی امیر کبیر بعنوان رابط بانک و مرکز علمی در امر اتاق فکر برگزار شد آقایان دکتر میر فردی فر ، دکتر آقائی اعضاء هیئت علمی دانشگاه های یاسوج نیز حضور داشتند .

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo