پنج‌شنبه 27 اسفند‌ماه سال 1388 ساعت 07:04 ب.ظ

بسمه تعالی

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الا احسن الحال

 ریاست محترم و همکاران عزیز و تلاشگر بانک در شعب استان

با سلام    

منت خدای را که بما فرصت زندگی در یک سال دیگر عطا کرد تا بتوانیم با خدمت به بندگان مخلصش توشه آخرت خویش را بیشتر کرده و به رضایت یکتای عالمیان امیدوارتر گردیم ، مهر و صفای باطنی و محبت نشأت گرفته از قلوب پاک و مصفای شما که موجب رئوفت و عطوفت از تعامل و ارتباط با مشتریان بعنوان سرمایه عظیم و ارزشمند سازمان یاد گیرنده و پویا و بالنده بانک کشاورزی
می گردد دل هر انسانی شیفته توسعه و تعالی ایران عزیز اسلامی را به وجد می آورد نگاه های مملو از نشاط و شادابی و دست های پینه بسته عزیزان کشاورز و دامدار و باغدار و عشایری که دستان پربرکت شما را حامی و مأمن و پناهگاه همیشگی برای خود می دانند ، آری آنانی که در گرما و سرما ، باران و سیل و طوفان و خشکسالی و همه ناملایمات فرشته های نجاتی را در جمع خود نظاره گرند تا با اعطای تسهیلات ، پرداخت غرامت بیمه ، تمدید تسهیلات ، نظارت بر مصرف تسهیلات و ... .

 نام این اقدام خجسته و میمون و پربرکت را که همیشه ایام و لحظات در جریان زندگی شما همکاران عزیزجاری و ساری است چه می توان نهاد ؟

و اینجانب در این لحظات پر خیر و برکت بر وجود این چنین مهربانان مصمم و دلسوزان علی گونه و همت والایان جهادگری که تمامی هم و غم خویش را برای اعتلای نام ایران سرافراز بکار
بسته اند افتخار می کنم و وظیفه دارم بعنوان خدمتگزاری کوچک دست همگی شما را فشرده و عرض خسته نباشید داشته باشم . قطعاً افزودن تلاش شما در سالهای آینده موجبات رشد فزاینده را در کلیه شاخصه ها در جهت رضایت بندگان خدا فراهم خواهد کرد جا دارد ایام خجسته نوروز باستانی و حلول سال نو و احیاء طبیعت را خدمت شما بزرگواران و خانواده شریف و معززتان تبریک و تهنیت عرض کرده و از خداوند متعال تحول در احوال برای رسیدن به احسن الحال را برای همه مسلمانان بویژه ایرانیان عزیز و علی الخصوص خانواده ارجمند بانک کشاورزی خواهانم .

                                                                                                           با احترام                                   مدیر استان

غدیرخادم الحسینی

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo