جمعه 21 خرداد‌ماه سال 1389 ساعت 09:54 ق.ظ

امروز دقیقا هفتادو هفت سال از شکل گیری و تاسیس بانک مردمی و بالنده و خدمت رسان کشاورزی میگذرد و از انجایی که در طول بیست و هشت سال با این سازمان دانش محور و مشتری مدار زندگی کرده و قسمتی از عمر خویش را در این بنک گذرانده ام وظیفه خود دانستم که پیام تبریکی را به همه عزیزانی که بنحوی باک را بانک خود میدانند عرضه کنم ولذا عین پیام خدمتتان تقدیم میشود. 

پاینده و برقرار باشید : 

((   به نام خالق هستی آفرین ))

                                                                               

مسیحای دلنشین شهد نشأت گرفته از دعاهای پرحلاوت و صمیمانه پابرهنگان روستائی که امروز با کمک بانک همیشه یاورشان نوای امید واری به زندگی و آینده درخشان به ارمغان می آورد را از چهار سوی مزارع و باغات و واحدهای تولیدی از دل طبیعت خدادادی به ترنم نشسته ایم روح معمار کبیر انقلاب اسلامی را نظاره گر تلاش وصف ناپذیر خود شاهد وبا همت مضاعف وتلاش بیشتر درقطع وابستگی درزمینه محصولات کشاورزی بهترازگذشته برای استقلال این آب و خاک کوشائیم .

 هفتاد و هفتمین سال نهضت خدمت رسانی در بانک پویا و بالنده و مردمی با کارکنانی خدوم و  شایسته ، صادق  و  درد آشنا ، متعهد و مدبر و دلسوز ومتخصص را خدمت کلیه مردم شریف ، مشتریان گرامی و ارزشمند ، مدیران و پرسنل ساعی بانک کشاورزی تبریک و تهنیت عرض می کنم .

خداوندا توشه آخرتمان را با خدمت به احاد جامعه اسلامی و علی الخصوص تولید کنندگان تلاشگر عرصه جهاد و سازندگی در بخش کشاورزی پربارتر فرما .

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo