یکشنبه 26 آبان‌ماه سال 1387 ساعت 08:23 ب.ظ

در آستانه سال زراعی 88-87 و به منظور ایجاد وفاق و همدلی و همفکری بین همکاران بانک و سایر ارگانها و سازمانهای ذیربط و به منظور یافتن  راهکارهای مناسب تحقق مطلوب پوشش بیمه ای ، گردهمایی یک روزه ای روز چهارشنبه مورخ 22/8/87  در سالن اجتماعات بانک کشاورزی استان برگزار گردید . دراین جلسه که مهندس خمسه عضو هیأت مدیره و کارشناسان ستاد مرکزی صندوق بیمه از حوزه های باغبانی ، زراعت و دام وطیورو مهندس خادم الحسینی مدیرستادی شعب بانک در استان ، مدیر گروه خدمات بیمه ای استان و مدیران سازمانها و دستگاههای متولی بخش کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد حضور داشتند به بحث و تبادل نظر و بررسی رهکارهای مناسب تحقق مطلوب پوشش بیمه پرداختند . نشست مزبور با تلاوت آیات قرآن کریم آغاز و در ادامه مهندس خادم الحسینی مدیر ستادی بانک کشاورزی ضمن خیر مقدم به حاضرین به بیان ارائه گزارش عملکرد و جایگاه بیمه محصولات کشاورزی در استان پرداخت و بیمه را بعنوان   پیش شرط توسعه بخش کشاورزی ضروری دانست و به لزوم تقویت صنعت بیمه کشاورزی تأکید کرد و اعلام نمود در سال زراعی گذشته 44 میلیارد ریال به بیمه گذاران غرامت پرداخت شده است .

در ادامه مهندس گرجی پور ریاست سازمان جهادکشاورزی استان عنوان نمود به منظور حرکت به سمت اصولی بیمه باید در وهله اول خودمان اعتقاد و باور قبلی داشته باشیم و هر جا که اعتقاد سازمانی است موفقیت هم است و خودباوری و اعتقاد دینی پویای را به همراه خواهد داشت وی فرهنگ سازی و اعتماد سازی را از مهمترین حرکت به سمت توسعه بیمه کشاورزی در استان بر شمرد و بر لزوم ترویج و اطلاع رسانی و آگاهی دادن به کشاورزان تأکید نمود .

در ادامه مهندس خمسه عضوهیأت مدیره صندوق بیمه د رخصوص مبانی بیمه و نقش و جایگاه بیمه کشاورزی بعنوان یک ابزار  منحصر به فرد در جهت حمایت اصولی و ضابطه مند از بخش کشاورزی با اهداف عالی مدیریت ریسک مطالبی عنوان نمود . وی هدفمند کردن یارانه های دولت درتعرفه های بیمه کشاورزی توجه ویژه به گروههای مختلف بهره برداران خصوصاً در مناطق محروم توسعه بیمه از طریق معرفی محصولات و روشهای جدید و بیمه فراگیر ، بیمه عوامل تولید و بیمه درآمد و سازماندهی شرکت های خدمات بیمه ای را از جمله اهداف و سیاست هایی کلی برنامه بیمه محصولات کشاورزی درسال زراعی 88-87 برشمرد .

در ادامه پانل پرسش و پاسخ با حضور عضو هیأت مدیره و کارشناسان ستاد مرکزی و مدیر گروه خدمات بیمه ای تشکیل و به سئوالات حاضرین و مشکلات مطروحه پاسخ لازم ارائه گردید .

گردهمایی رأس ساعت 14 باذکر صلوات خاتمه یافت .

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo